5 راه گذراندن روز عشق برای دختران مجرد

اگر مجرد هستید ( و برایتان سخت است که این روز را تنها بگذرانید ، ما برای شما پیشنهاداتی داریم که شما نیز از روز ولنتاین خود لذت ببرید). روز عشق ایرانی سپندارمذگان (5 اسفند) یا خارجی که همان ولنتاین (25 بهمن) است یکی از قشنگ ترین روزها برای جوان ها است.

اما ممکن است برخی از مجرد ها از رسیدن این روز دل خوشی نداشته باشند. چرا که برخلاف بقیه زوج ها باید این روز قشنگ و به یاد ماندنی را به تنهایی سپری کنند.

1- سری به مغازه های حراجی بزنید و برای خودتان خرید کنید : تحقیقات و مطالعات اجتماعی نشان داده که یکی از تفریحات خانم های جوان سر زدن به مغازه های حراجی لباس و کفش و .. است. سعی کنید در این گردش مفرح ! حتما برای خودتان چیزی بخرید. یافتن یک لباس و یا کفش زیبا و ارزان قیمت برای شما هیجان بخش خواهد بود .

2- یک روز آفتابی و شاد داشته باشید : امسال روز ولنتاین میان هفته خواهد بود اما شما می توانید با یک برنامه ریزی درست روز ولنتاین خوبی داشته باشید. سعی کنید چند ساعتی را با دوستان مجردتان بگذرانید ، یا شام را با آنها صرف کنید. برای یکدیگر هدیه کوچکی تهیه کنید و ولنتاین را با همدیگر جشن بگیرید.

3- برای خودتان لوازم آرایش قرمز خریده و روز ولنتاین با آرایش قرمز رنگ ، به هیجان بیایید:یک لاک قرمز رنگ بخرید و روز ولنتاین لاک قرمز بزنید. لاک های تیره رنگ شما را به هیجان نمی اورد. پس سعی کنید از رنگ های شاد و خوش رنگ استفاده کنید. ناخن های پا را نیز فراموش نکنید. رنگ قرمز رنگ عشق و شادی است ، شما نیز باید این حس را به زندگی خود تزریق کنید.

4- با دوستان تان به یک رستوران مجلل بروید: با دوستان مجرد تان به رستوران بروید و با خودتان با یک کیک ، بستنی یا قهوه و … پذیرایی کنید. بعضی اوقات باید با خودتان مانند یک شاهزاده رفتار کنید ؛ بنابراین سعی کنید در رستوران مجلل و زیبا یک میز رزو کنید و با دوستان تان جشن بگیرید. ؛ سعی کنید راحت باشید ، شما استحقاق این جشن را دارید.