02 مارس 2020
مارس 2, 2020

جراحی بینی به روش باز

0 دیدگاه

جراحی بینی به روش باز

جراحان بینی برای انجام جراحی زیبایی بینی از جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته استفاده می کنند، در این مقاله دکتر علی باقری حق قصد دارند درباره جراحی بینی باز توضیحاتی بدهند. ( جراحی بینی گوشتی )

جراحی بینی به روش باز :
در گذشته جراحان بینی اکثراً از رینوپلاستی بسته استفاده می کردند اما امروزه اکثر جراحان از روش جراحی بینی باز استفاده می کنند.

در این روش جراحی بینی ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را با حفظ عملکرد تنفسی بینی اعمال می کند.

در پایان جراحی زیبایی بینی ، پوست در ناحیه برش خورده بخیه زده می شود، قابل ذکر است پس از مدتی جای بخیه ها بهبود یافته و قابل مشاهده نیست.

مزایای جراحی بینی به روش باز چیست؟
در این روش به دلیل اینکه جراحی زیبایی بینی زیر دید مستقیم جراح بینی انجام می شود احتمال بروز غیر قرینگی بسیار کم است.

در این روش به راحتی می توان در صورتی که بینی نیاز به پیوند غضروف یا گرفت گذاری داشت، انجام گیرد.

در این روش جراحی بینی ، جراح بینی قدرت مانور بیشتری دارد.

عمل هایی که بسیار دشوار هستند و بینی دارای پیچیدگی های زیادی است از این روش برای رفع آن ها استفاده می شود.

عمل بینی باز بهتر است یا عمل بینی بسته ؟
بسیاری از افراد که قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارند این سوال در ذهن شان ایجاد می شود که عمل بینی باز بهتر است یا عمل بینی بسته ؟ دکتر علی باقری حق به کسانی که این سوال در ذهن شان ایجاد شده پاسخ می دهند که نمی توان به طور دقیق گفت کدام روش بهتر از دیگر است.

هر جراح بینی با توجه به تجربه و توانایی خود یکی از این دو روش را انتخاب می کند و نتیجه خوب و ایده آلی از رینوپلاستی به دست می آورد.

دکتر علی باقری حق از روش جراحی بینی باز استفاده می کنند برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام مراجعه مراجعه کنید.

هزینه جراحی بینی به روش باز چقدر می باشد؟
هزینه جراحی بینی به روش بسته یا باز با توجه به حق العمل جراح بینی ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه های بیمارستان و پرسنل آن و غیره تعیین می شود.